Гурткова робота

Графік роботи шкільних гуртків на 2021-2022 н.р.

Назва гуртка

Зайко Анастасія Миколаївна

8-11 (старша група)

четвер, п’ятниця

Гурток "виготовлення сувенірів" (керівник Горожанкіна Н. А.)

Мета та завдання роботи гуртка: формування художнього смаку, творчих індивідуальних здібностей, вмінь та навичок; можливість доступними засобами виразити емоційний стан, ставлення до навколишнього світу; розвиток зон мозку, які відповідають за мовлення, тренування рухів пальців рук; розвиток вміння бачити прекрасне в повсякденному житті; розвиток абстрактного мислення та уяви за допомогою використання аплікації, ліплення та інших видів рукомистецтва; активний відпочинок, розваги в процесі творчої діяльності.

Спортивна секція "Волейбол"

Важливе місце в системі фізичного виховання займає волейбол. Високий рівень розвитку волейболу, як виду спорту робить його одним із ефективних засобів всебічного фізичного розвитку. Відомо, що основною метою занятій волейболом є розвиток рухливих якостей таких, як: витривалість, стрибучість, ловкість, спритність. Заняття волейболом ставить високі вимоги до функціонального стану організму.

Гра у волейбол сприяє розвитку рухливого апарату, допомагає розвитку життєво важливих фізичних якостей, зміцнює дихальну, серцево-судинну та м’язову систему, знімає розумову стомленість, взагалі загартовує себе як особистість.

Гурток військово-патріотичного виховання «Джура»

Під час будь-яких соціальних потрясінь у суспільстві найбільш незахищеною його частиною залишаються діти. У результаті з’являються багато антигуманних тенденцій у суспільно-політичному житті держави. Губляться життєві цінності, які раніше були основою для виховання дітей і підлітків. Батьки, зайняті вирішенням економічних проблем сім'ї, часто надають дитині право самостійно приймати рішення, чим зайнятися після уроків. Духовна деградація покоління, вихованого на серіалах і бойовиках, низький рівень міжособистісних стосунків дітей і їх агресивність примушують задуматися про те, що сучасне українське суспільство стоїть перед реальною загрозою втрати величезного прошарку суспільства, на який у майбутньому ми повинні покладатися.

В організації виховної роботи в Україні патріотичне виховання молоді завжди мало пріоритетний характер і розглядалося як одне з умов зміцнення обороноздатності держави.

Події останнього десятиліття змінили відношення суспільства до військової служби, зробили її непрестижною для молоді. Відзначається зниження якісних характеристик випускників загальноосвітніх закладів, збільшилася кількість дітей, які мають обмеження за станом здоров'я, знижується рівень освіченості молоді. Тому в нашому закладі щорічно організовується гурток військово-патріотичного спрямування "Джура" мета якого полягає в розвиток у молоді патріотичної свідомості, готовності самореалізації в основних сферах життя суспільства, в тому числі - його захист.